ارسال پیامک تبلیغاتی با سامانه پیامک

0

سامانه پیامک چیست؟

سامانه پیامک نرم افزاری آنلاین جهت جذب مشتری، تعامل با مشتری و اطلاع رسانی پیامکی میباشد. شرکتهای متنوع ای نسخه های متفاوتی از سامانه پیامکی را ارائه کرده اند و اینکه پنل اس ام اسی که تهیه میکنید چه امکانات و مشخصاتی دارد کاملا بستگی به شرکت ارائه دهنده پنل اس ام اس و انتخاب شما دارد. در این نوشته سعی میکنیم برخی از مشخصات سامانه پیامکی سامانک  که یکی از معتبرترین و بروزترین وبسایتهای ارائه دهنده خدمات پیامکی هست را ارئه کنیم.

سامانه پیامک چه امکاناتی دارد؟

امکانات سامانه پیامک سامانک در چندین دسته بندی مختلف قرار میگیرد که سعی میکنیم فقط دسته بندیهای موجود برای برخی از امکانات را شرح دهیم.

دسته بندی امکانات سامانه پیامک سامانک :

1. ارسال پیامک تبلیغاتی هدفمند جهت جذب مشتری

2. حفظ ارتباط با مشتری با خدمات هوشمند

3. اتصال به نرم افزارهای حسابداری و وبسایتها و…

همانطور که تعرفه ارسال پیامک با سیم کارت، بستگی به اپراتور های مختلف دارد و هزینه ارسال پیامک مثلا در اپراتور ایرانسل و همراه اول یکسان نیست، در ارسال پیامک انبوه هم به همین صورت است. در پنل پیامک برای ارسال اس ام اس، اپراتورهای مختلفی وجود دارند مثل اپراتورهای 1000، 2000، 3000، 5000 که هر کدام از این اپراتورها تعرفه ارسال مخصوص به خود را دارند. علاوه بر اپراتور که یکی از عوامل تعیین کننده قیمت پیامک به شمار می رود، زبان پیامک نیز عامل دوم در تعیین تعرفه پیامک است. شرکت های ارائه دهنده سامانه پیامک با توجه به این 2 عامل و موضوع دلیوربیس محاسبه کردن هزینه ارسال، تعرفه های متفاوتی را برای ارسال پیامک انبوه اعلام می کنند.

هیچ گرانی بی حکمت نیست و هیچ ارزانی بی علت

تعرفه در هر خدماتی عرف مشخصی دارد که توسط قانون گذاران در آن حوزه مشخص می شود. با شنیدن قیمت های بسیار بالا و بسیار پایین در هر خدماتی باید اندکی مکث کرد و کیفیت و سابقه آن مجموعه را سنجید. تعرفه پیامک در سامانه های مختلفی که در ایران خدمات پیامکی ارائه می دهند متفاوت است که معمولا با توجه به خدمات جانبی که ارائه می شود هزینه های بالاتری تعیین می شود و گاها به دلیل دلیور بیس نبودن هزینه بسیار پایین تعیین می شود. اما باید در زمینه خرید پنل پیامک هوشیار بود و تشخیص داد کدامیک از خدمات جانبی برای کسب و کار ما لازم و ضروری است؟! در ادامه به معرفی سامانه پیامک سامانک  با بهترین تعرفه ارسال پیامک انبوه می پردازیم.

محاسبه قیمت چگونه انجام می شود؟

سامانه های پیامکی برای ارائه خدمات ارسال پیامک انبوه با اپراتورهای پیامکی همکاری می کنند. سیاست های اپراتورهای پیامکی متفاوت است، برخی هزینه پیامک بالاتری دارند اما در عوض هزینه پیامک فارسی و انگلیسی آنها یکسان است و برخی هم برعکس. قیمت پیامکی که از طریق پنل اس ام اس ارسال می شود 20 تا 80 درصد گران تر از پیامکی است که از سیم کارت ارسال می شود. طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی ، از ابتدای سال ۱۳۹۴ مبلغ ۱۰ ریال به مبلغ تعرفه پیامک ها افزوده و به حساب درآمد عمومی نزد خزانه داری کل کشور واریز می گردد. تعداد کاراکتر هر پیامک فارسی ۷۰ کاراکتر می باشد و هر پیامک لاتین ۱۶۰ کاراکتر می باشد ، این تعداد کاراکتر در صفحه های دوم و سوم پیامک کمی متغییر و طبق استانداردهای مخابراتی می باشد. تعرفه ارسال پیامک در سامانه سامانک بسیار رقابتی و بر أساس دلیوربیس است و برای ارسال های با حجم بالا امکان مذاکره وجود دارد. این ویژگی در کمتر سامانه ای به چشم می خورد!

دلیوربیس محاسبه شدن به چه معناییست؟

نکته بسیار مهم در تعرفه ارسال پیامک، موضوع “دلیوربیس” محاسبه شدن هزینه پیامک هاست. به شماره هایی که دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند، بلک لیست گفته می شود و ارسال پیامک به خطوط بلک لیست مطابق قوانین و مقررات وزارت ارتباطات ممنوع است. بنابراین در ارسال پیامک انبوه، تعداد زیادی از ارسال ها مواجه با خطوط بلک لیست می شوند و به دست مخاطب نمی رسند. در سامانه سامانک ارسال به خطوط بلک لیست بلافاصله به صورت سیستمی به شارژ پنل اضافه میگردد و در واقع تعرفه ارسال پیامک در سامانک  به صورت دلیوربیس( پیام های رسیده به مخاطب) محاسبه می شود.

تنها سامانه پیامک معتبر، با امکان محاسبه دلیوربیس

سامانه سامانک اس ام اس تنها سامانه پیامک با قدمت 5 سال در ایران است که بیش از 6000 کاربر در شهرهای مختلف دارد. این سامانه با ارائه رقابتی ترین تعرفه ارسال پیامک توانست سیستم دلیوربیس را به طور قدرتمند اجرایی کند و از صرف هزینه اضافی برای مشتریان جلوگیری کند. قیمت پنل پیامک و تعرفه ارسال پیامک های فارسی و انگلیسی در اپراتورهای مختلف در سایت سامانک موجود است و پس از ثبت نام در سایت و خرید پنل می توانید شارژ موردنظر را انجام دهید. مبلغ شارژ بدون هیچ گونه هزینه جانبی پرداخت می شود و پس از آن امکان ارسال انواع پیامک انبوه را خواهید داشت. همانطور که هزینه پنل یکبار برای همیشه پرداخت می شود و تمدید سالیانه ندارد، اعتبار شارژ در پنل هم به صورت دائمی خواهد ماند و در صورت استفاده نکردن از بین نمی رود. در صورتی که شارژ پنل مورد نظر تمام شود و برای مدتی اعتبار نداشته باشد، پنل به صورت مادام العمر به آن کاربر اختصاص دارد. همچنین در صورت افزایش تعرفه، کاربرانی که از قبل شارژ داشته باشند، ارسال آن ها طبق تعرفه قدیمی انجام خواهد شد. در سامانه سامانک قابلیت ارسال و دریافت پیامک فراهم شده است که بابت دریافت پیامک هزینه ای پرداخت نمی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت samanak.co مراجعه فرمایید.

ارسال پیامک تبلیغاتی با سامانه پیامک یکی از کم هزینه ترین و هدفمندترین روشهای تبلیغاتی حال حاضر کشور هست که مورد توجه اکثر کسب وکارهای نوپا قرار گرفته است.

در نوشته پیش رو قصد داریم در خصوص این روش تبلیغاتی نکات مفیدی را ارائه کنیم.

جهت جذب مشتری امکانات بسیار متنوعی برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی در این نرم افزار در نظر گرفته شده است. ارسال از روی نقشه، ارسال پیامک منطقه ای، ارسال پیامک به تفکیک رده سنی و جنسیت و ارسال به مشاغل برخی از روشهای جذب مشتری موجود در سامانک پیامک میباشد.

برای حفظ ارتباط با مشتری میتوانید از روشهایی همچون ،ارسال خودکار تبریک تولد، برگزاری مسابقه، نظر سنجی، ایجاد باشگاه مشتریان، ارسال کد تخفیف و هدیه و… استفاده کنید.

چنانچه از نرم افزار حسابداری استفاده میکنید و یا وبسایتی دارید میتوانید اطلاعرسانی های خود را با استفاده از وبسرویس پنل پیامک سامانک انجام دهید.
ارسال پیامک تبلیغاتی در سامانه پیامکی

برای ارسال پیامک تبلیغاتی در سامانه پیامکی سامانک روش های بسیار متنوع و هدفمندی در نظر گرفته شده است. در این سامانه قادر هستید با استفاده از روشهای متنوع موجود به مناطق مختلف حتی به تفکیک رده سنی و جنسیت و به تفکیک مشاغل نیز پیامک ارسال کنید.

روش های ارسال پیامک تبلیغاتی در سامانک

1. ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه

2. ارسال پیامک تبلیغاتی از طریق دکل بی تی اس ایرانسل

3. ارسال کد پستی به تفکیک رده سنی وجنسیت

4. ارسال منطقه ای به تفکیک رده سنی و جنسیت

5. ارسال منطقه ای کشور به تفکیک دائمی و اعتباری و پیش شماره

6. ارسال پیامک تبلیغاتی مشاغل کشوری

7. ارسال پیامک تبلیغاتی مشاغل به تفکیک استان

مهمترین مزیت سامانه پیامکی امکان ارسال پیامک تبلیغاتی بصورت هدفمند پیامک هست. مثلا فروشگاهی را در نظر بگیرید که در محله ای خاص افتتاح شده است و قصد دارد به اهالی محل اطلاعرسانی کند. و یا ارایشگاهی را در نظر بگیرید که قصد دارد به بانوان اطلاعرسانی کند. و یا خدماتی را در نظر بگیرید که مربوط به مشاغلی خاص هستند. همه این افراد میتوانند بصورت هدفمند از سامانه پیامک سامانک برای تبلیغات خود استفاده نمایند.
کسب درآمد اینترنتی با نمایندگی پنل اس ام اس

نمایندگی پنل اس ام اس یکی از روش های ساده و کم هزینه برای کسب درآمد اینترنتی هست. در این روش شما با فروش پنل اس ام اس، نمایندگی پنل اس ام اس و فروش پیامک و خطوط و حتی افزونه های پیامکی قادر هستید درآمد کسب کنید.

در نمایندگی پنل اس ام اس شما با پرداخت هزینه ای اندک پنل اس ام اسی که بالای چنصد میلیون تومان برای طراحی آن هزینه شده است را با قیمت، تعرفه و برند خودتان به فروش برسانید! جالب اینجاست که نه تنها در این روش قادر هستید پنل کاربری به مشتریان خود ارائه کنید. بلکه میتوانید نمایندگی پنل اس ام اس را نیز به مشتریانتان ارائه کنید. کافیست چند سالی تلاش کنید و فقط نماینده جذب کنید، بعد از چند سال به دلیل اینکه از فروش پیامک وخطوط نمایندگانتان نیز درآمد کسب میکنید بدون تلاش برای جذب مشتری از جذب مشتری توسط نمایندگانتان درامد کسب میکنید جذاب نیست؟

خرید سامانه پیامک :

09195550020

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.