«بی‌طرفی» اصل اساسی در برگزاری انتخابات مجلس یازدهم است

0

علی مصطفوی روز پنج‌شنبه در جلسه ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی افزود: زمینه‌سازی برای مشارکت حداکثری، قانون‌مداری، امانت‌داری و بی‌طرفی چهار اصل مهم و اساسی در انتخابات است که مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات باید این اصول را سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های لازم در حوزه‌های مختلف برای برگزاری باشکوه و قانونمند یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه استان انجام گرفته‌است.

وی با اشاره به اینکه کمیته‌های مربوطه آمادگی لازم را برای انتخابات ۲ اسفند دارد، اظهار داشت: تدابیر لازم برای برگزاری انتخابات قانون‌مند که تجلی وحدت و انسجام ملی ایرانیان است باید در ۱۰ حوزه انتخابیه استان سنجیده شود.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی با اشاره به اهمیت مشارکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: با هدف مایوس کردن دشمنان باید مشارکت حداکثری و فراهم کردن زمینه مشارکت مورد توجه قرار گیرد.

مصطفوی اظهار داشت: داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با رعایت مسائل اخلاقی و ارزشی و قانونی نسبت به تبلیغات در موعد قانونی اقدام کنند.

وی ادامه داد: احساس مسوولیت داوطلبان انتخابات یازدهمین دوره مجلس برای ثبت‌نام و پرشور شدن مشارکت سیاسی قابل قدردانی است.

در ادامه این جلسه نیز روسای کمیته‌های ستاد انتخابات آذربایجان‌غربی گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته را ارائه کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.