مسئولان زمینه تشکیل مجلسی در راس امور را فراهم کنند

0

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس و از فعالان اصلاح طلب صبح امروز (پنجشنبه) در هجدهمین کنگره حزب مردم سالاری با اشاره به تحریم‌های ظالمانه استکبار علیه کشورمان اظهار داشت: این تحریم‌ها در اصل برای ساقط کردن نظام اسلامی ما است و در چنین شرایطی برخی از سو تدبیرها و عملکردهای ناصواب، حکایت از ناکارآمدی برخی از دستگاه‌ها دارد.

وی با بیان اینکه ساختارهای معیوب نمی‌توانند توسعه کشور و رفاه را در کشور رقم بزنند، گفت: می‌بینید که بخش عمده‌ای از جامعه نسبت به مسئولان بی اعتماد شدند و البته ما (اصلاح‌طلبان) از سال‌ها قبل پیش‌بینی می‌کردیم اما گوش شنوایی نبود. بنابراین لازم است که به سرعت برای رفع ابهامات تلاش کنیم.

تابش افزود: تلقی حاکمیت چندگانه، کشور را در عرصه داخلی و بین المللی دچار مشکل کرده است. فساد گسترده به خرمن اعتماد مردم آتش می زند. رکن مهم تحقق حکمرانی خوب یعنی قوانین کیفی در مجلس ملی و مردمی که نیاز مهم امروز کشور است.

وی اظهار امیدواری کرد: انشالله در آستانه انتخابات، مسئولان بتوانند اعتماد مردم را تا حدی بازسازی کرده و زمینه تشکیل مجلسی در راس امور را فراهم کنند. مجلسی که نقطه اتکای مردم و بسترساز توسعه کشور باشد.

تابش با بیان اینکه ما باید تحولات جامعه را جدی بگیریم، گفت: وقت آن شده همه به قدرت مردم به ویژه جوانان و زنان جامعه ایمان بیاوریم و در جهت حل مشکلات آنان تلاش کنیم.

منبع : خبرگزاری فارس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.